چگونه با استفاده از ابزار google keyword می‌توان کلمات کلیدی را پیدا کرد؟

استفاده از کلمات کلیدی در تعیین استراتژی سئو بازاریابی محتوا بسیار تاثیر گذار هستش که کلمات کلیدی کاربران در اینترنت به جست و جو می پردازند. بیشترین حجم این جست و جو ها متعلق به موتور جوستجو گوگل می باشد و برای پیدا کردن و استفاده از کلمات کلیدی در محتوا باید از ابزار های قدرتمندی که در این زمینه وجود دارند استفاده می کنیم. گوگل کیورد پلنر یکی از بهترین ابزار های گوگل در زمینه های مختلف می پردازیم و Google Keyword Planner بپردازیم.

مزایای Google Keyword Planner

  • قابلیت اعمال تنظیماتی بر اساس مخاطبان هدف برای تاریخ، زبان و موقعیت مکانی
  • قابلیت اعمال فیلترهایی بر روی کلمات کلیدی، میانگین جستجوی ماهانه، میزان هزینه و
  • امکان دسته‌بندی کلمات کلیدی منتخب و گرفتن خروجی در قالب نرم‌افزار Excel
  • ارائه پیشنهادها و ایده‌هایی برای کلمات کلیدی جدید مرتبط با محصولات و خدمات وب‌سایتتان
  • امکان آنالیز کلمات کلیدی سایت‌های رقیب
  • امکان بررسی کلمات کلیدی بر اساس حجم جستجو در یک بازه زمانی و معیارهای دیگر

آموزش ثبت سایت در Google Keyword Planner و نحوه دسترسی به آن

ابتدا به سایت گوگل ادوز به آدرس Ads.google بروید و برروی دکمه استارت نو کلیک کنید . با کلیک روی استارت نو صفحه ورود به اکانت برای شما نمایش داده میشه

برای استفاده رایگان از این ابزار می توانید گزینه Switch to Expert Mode را انتخاب کنید. با انتخاب حالت Expert برای شما نمایش داده می شود که باید بر روی لینک Create an account without a campaign کلیک کنید تا به مراحل مربوط به ساخت کمپین هدایت نشوید. خیلی مراقب باشید که IP شما مربوط به ایران نباشد و پس از ثبت اطلاعات و کلیک روی گزینه CONTINUE وارد صفحه ای می شوید که برای شما قبت اطلاعاتتان را بر روی این ابزار نوید می دهد.

اکنون باید بر روی دکمه EXPLORE YOUR CAMPAIGN کیک کنید تا محیط اصلی ابزار برای شما نشان داده شود.

با کلیک کردن بر روی آیکون آچار مانندی که در نوارابزار بالای صفحه وجود دارد و نام اون TOOLS & SETTINGS می‌باشد، منویی برای شما نمایش داده می‌شود. از بخش Planning در سمت چپ منو، بر روی Keyword Planner کلیک کنید.

زمانی که وارد صفحه کیوورد پلنر شوید  دو پلن را به شما نمایش می‌دهد که به‌وسیله هرکدام از آن‌ها می‌توانید اطلاعاتی را بدست آورید.

بعد از اون شما دیگه ثبت نام کردید و باید بدونید که برای قسمت های بعدی کاملا این ابزار گوگل را برای شما توضیح خواهم داد و فقط الان در مرحله ثبت نام برای شما توضیح داده شد درنظر داشته باشید که حتما باید با IP بدون ایرانی وارد اکانت بشید یعنهی با فیلتر شکن باید وارد بشید تا خدایی نکرده فکر نکنن که ایرانی هستید و اصلا کشور ایران رو هم برای شما نداره و شما باید از کل گشور ها استفاده کنید تابتونید راحت کلمات کلیدی رو استفاده کنید من در این مقاله سعی کردم توضیحات تکمیلی رو بهتون بدم امیدوارم این مقاله تونسته باشه به شما کمک کرده باشد

[ بازدید : 8 ]

[ سه شنبه 11 آذر 1399 ] 13:12 ] [ domain ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]